VR-TN  VR-TN Virtuálna realita | Trenčín    

:: Chcete niekoho obdarovať voľným vstupom do našej herne?

Využite možnosť zakúpiť darčekový poukaz. Stačí nám na náš email info@vr-tn.sk poslať žiadosť s udaním veľkosti kupónu. Ten môže byť minimálne na 30 minút, inak sa môže vytvoriť podľa želania skombinovaním 30 alebo 65 minutových intervalov. Takýto kupón je možné zaplatiť v hotovosti priamo v herni alebo bankovým prevodom.


:: Naposledy pridané hry, ktoré sa oplatí vyskúšať:

(pozn: jedná sa len o niekoľko príkladov, zoznam všetkých hier je príliš dlhý)


: Beat Saber(Jeden hráč, Vive 1)
Na pochopenie jednoduchá no o to zábavnejšia hra, ktorá si získala statisíce fanúšikov ešte pred jej uvedeným na trh. V rytme hudby sa na Vás valia kocky, ktoré musíte mečom správnej farby rozseknúť v udanom smere a popri tom sa musíte uhýbať prekážkam či mínam.


: Deadly Hunter VR  (Viac hráčov, Vive 1, Vive 2, Oculus Rift)
Akčná lukostreľba s možnosťou hrať viac hráčov súčasne, kde Vám hordy nepriateľov idú po krku. Okrem luku môžete na zem klásť rôzne pasce a zariadenia a tým spomaliť alebo úplne zastaviť postup protivníkov.


: FATED: The Silent Oath  (Jeden hráč, Oculus Rift)
Dobrodružný príbeh z čias vikingov, kde ako otec musíte ukázať svoju odvahu a obetovať sa pre záchranu svojej rodiny.


: Aeon  (Jeden hráč, Vive 1)
Akčná hra okorenená možnosťou spomaliť čas a využívať pri boji pištole alebo ostré meče (katany).


: Craft Keep VR  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Čo takto premiestniť sa do stredoveku a stať sa kováčom/alchymistom? Budete plniť rôzne zakázky ľudí a postupne odomykať nové zbrane i lektvary.


: Eterninty Warriors VR  (Dvaja hráči, Vive 1, Vive 2)
Akčná frenetická hra proti vlnám rôznych démovov, kde si do boja môžete vziať štít a meč, luk alebo dve palné zbrane. Pri hre dvoch hráčov je možné vziať kombináciu zbraní. Prepracovaná grafika ako aj animácie Vás vtiahnu do boja a už nepustia.


: Fancy Skiing VR  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Viackrát sme dostali otázku na zimný šport, preto sme do ponuky zaradili aj adrenalínovné lyžovanie. Myšlienka je jednoduchá - dostante sa čo najďalej, pričom sa pokúste uhýbať rôznym prekážkam, na ktoré pri zjazde natrafíte.


: Candy Kingdom  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Keďže k nám občas zavítajú aj deti a chceme, aby si aj ony užili trochu zábavy so zapojením pohybových ovládačov, okrem športových hier máme pre ne aj "akčnú" hru, kde musia z vláčika zostreľovať cukrovinky pomocou zbraní vystreľujúce iné sladkosti :)


: Thrills & Chills - Roller Coasters  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Neskúsiť húsenkovú dráhu vo virtuálnej realite je ako ísť na plaváreň a neísť do vody. Asi nie je potrebné písať, o čom to je. Základom je udržať sa na nohách, alebo si pri páde veľmi neublížiť :)


: Dont't Blink  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Že pre skvelý hororový zážitok nepotrebujete hru s realistickou grafikou, temným prostredím a prepracovaným príbehom svedčí následujúca mini-hra. Ocitnete sa vo väčšej miestnosti rozdelenej pár priečkami a Vašou úlohou je nájsť označené miesto. Zabrániť v tom sa Vám bude pokúšať pár nepriateľov, ktorí sa však pohybujú len ak ich nevidíte. Musíte ich preto mať neustále na očiach a jedinou možnosťou, ako postupovať vpred, je cúvať.


: Bullet Sorrow (demo)   (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
V podstate jednoduchá akcia v peknom grafickom prevedení - rozstrieľajte vlny nepriateľov až k finálnemu bossovi. Po ceste nájdete rôzne strelné zbrane, kryť sa môžete za prekážky v prostredí, prípadne v krízových situáciách spomaľte čas, čím získate nad nepriateľmi výhodu.


: The Lab   (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Jedná sa o zbierku testovacích mini-hier a miestností (8 + 2 skryté), kde si môžete vyskúšať možnosti virtuálnej reality. Teda, môžete venčiť virtuálneho psíka, zatrielať si z luku alebo z praku, ovládať kozmickú ľod, opravovať robota alebo si len tak zablbnúť v základnom laboratóriu.


: Robo Recall  (Jeden hráč, Oculus)
Frenetická akcia v úchvatnom grafickom prevedení, ktorá Vás zavedie do budúcnosti, kde sa postavíte proti hordám vzbúrených robotov. Či prežijete bude záležať od Vašej pohotovosti, vynaliezavosti a reakčnej rýchlosti.


: Vanishing Realms  (Jeden hráč, Vive 1)
Pre milovníkov RPG hier tu máme pripravenú jeden z najúspešnejších titulov súčasnosti. Vžite sa do role bojovníka, preskúmajte hrad a jeho okolie, postupne sa vyzbrojte zbraňami (meč, štít, luk, obojručný oštep alebo kladivo, magická palica) a zdolajte nástrahy, ktoré si pre Vás vývojári pripravili.


: Google Earth  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Boli ste niekde na dovolenke a radi by ste sa tam aspoň na chvíľu vrátili? Prípadne plánujete dovolenku a chcete si dopredu pozrieť niektoré miesta, či sa tam oplatí vôbec chodiť? V tom prípade je Google Earth pre Vás. Navštíviť môžete ktorúkoľvek časť sveta (ktorá je prístupná pre verejnosť) a možno si tak aspoň virtuálne splniť dlhoročný sen.


: Rec Room  (Viac hráčov, Vive 1, Vive 2, Oculus)
Jedna z najoblúbenejších hier súčanosti, ktorá spája ľudí z celého sveta v aktivitách podľa vlastného výberu. Môžete si zahrať rôzne športové hry, zastrielať si v paintballe v tímovej hre alebo skúsiť s partiou kamarátov zdolať krátky príbeh, či už v historickom období s lukom a mečom alebo v budúcnosti s laserovými zbraňami.


: theBlu  (Jeden hráč, Vive1, Vive 2, Oculus)
Navštívte virtuálny podmorský svet a stretnite tvárou v tvár jeho úžasných obyvateľov.


: DiRT Rally  (Jeden hráč, Oculus)
Ak máte radi závody - konkrétne rely po prašných cestách, posledný DiRT Rally je pre Vás ako stvorený. Sadnite do pohodlného kresla, nasaďte si Oculus Rift, chopte sa volantu a rázom sa ocitnete v kabíne závodného auta.
Facebook
 
(c) 2017 VR-TN Trenčín